Starity

Ezra Miller fojtogatott és a földre szorított egy lányt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. április 06. 22:35 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Csúnya összetűzésbe keveredett a színész az állítólag túlságosan nyomulós rajongóval.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. április 07. 02:02 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Wow egy bántalmazó férfi,mily meglepő? A csaj bátyját is,aki a videót készítette többször leköpte. Amúgy meg ki ez a csávó? Még soha nem hallottam róla.
2020. április 07. 09:19 #3
homer
homer
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 134354
Offline offline
Így van kedves. Mindennap százával, ezrével, milliószor kerülnek ki videók, nőket fojtogató férfiakról. Borzalom! Ezek már csak ilyenek.
2020. április 07. 12:32 #4
FloraT
FloraT
visszatérő vendég
 
StátuszW- wait a minute, hold up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.01.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 1
Azonosító: 240999
Offline offline
Amúgy eskü bírtam a színészt, aztán utánaolvastam kicsit... A személyisége nagyon kattantnak tűnt, és taszított. Most legalább bebizonyosodott, hogy volt igazságalapja.
2020. április 07. 21:34 #5
- törölt felhasználó -    
Hát nem tudom, nekem nem nagyon tűnik valósnak. Túl gyengéden viszi le a csajszit a földre, meg a lány is vigyorog. Nem igazán látszik úgy, mintha komolyan csinálnák. Az is lehet hogy csak a jelenlévők értették félre... Bár ki tudja, nem ismerem a srácot, nem tudom mennyire hajlamos az ilyenekre :/
2020. április 07. 21:49 #6
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Én ennyire nem sietnék az elítélésével, mint ahogy ezt sokan teszik. Nem tudunk semmit azon kívül, amit a videón látni. Ráadásul ahogy előttem írta Elena King, túl gyengéden viszi le a lányt a földre ahhoz, hogy én ezt komolyan tudjam venni.
Lehet, hogy sokaknak Ezra személyisége nem jön be és zakkantnak tartják, de korábban semmi hír, még csak említés sem volt arról, hogy hajlamos lenne agresszívan viselkedni.
Ettől függetlenül persze még kiderülhet bármi, de ezt a videót egyelőre nem venném túl komolyan, tekintve, hogy eredetileg április elsején lett posztolva twitteren és a csaj azóta le is törölte az oldaláról.
2020. április 08. 01:19 #7
FloraT
FloraT
visszatérő vendég
 
StátuszW- wait a minute, hold up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.01.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 1
Azonosító: 240999
Offline offline
Az a helyzet, hogy elvágta magát abban a pillanatban, mikor kitette a lábát a házából, azután, hogy a bandája egy jó kis szöveget írt instán arról, hogy mindenki maradjon otthon. Szóval rögtön le lehet vonni a következtetést, hogy képmutató. Valakinek a mŰvÉsZiEsSéGe (megjegyzem, Ezra nem művészi, a sokkhatást inkább használnám arra, hogy leírjam, amit csinál) nem kifogás ilyesmire. Továbbá, nem, nem volt gyengéd. Mondták páran más platformon, hogy de megtánasztja a csajt, na az a baj, hogy cigarettával a kezében nehezen, még jó, hogy nem égette meg őt. Továbbá, ki vágták a várból utána. A csaj nyilván csak viccelődött, de Ezra hangjáról ordít az alkohol (minimum). Korábban is volt rá példa, hogy 3 méterrel a föld felett repkedett (egy koncerten díszhisztit csapott, mert egy rajongó odament a másik két bandataghoz is, nem pedig beállt az ő amúgyis kismillió rajongói közé). Engem nem lépne meg, ha igaz lenne. Nagyképű, nem tartózkodik tudatmódosítóktól, jellemző rá a hároméves szintű viselkedés. Nem is kellett volna hírnévre tegyen szert.
2020. április 08. 08:34 #8
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
FloraT: ahogy írod. És annyit hozzá tennék hogy azt is rebesgedték hogy egész végig baj volt vele, köpködött valakit stb.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok