Starity

Megjelent Kim Jong Hyun posztumusz albuma

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 25. 16:16 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A minap jelent meg Kim Jong Hyun posztumusz albuma, a Poet | Artist – az utolsó ajándéka rajongóinak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 25. 16:21 #2
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 921
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Nehéz volt végignézni a videoklippet sad.gif Az angyalok vigyázzanak Rád odafent! heart.gif
2018. január 25. 16:53 #3
- törölt felhasználó -    
Csak részleteket hallottam eddig belōle, nem voltam képes egészben végighallgatni. Majd egyszer talán oda is eljutok, hogy a nélkül halljam meg valahol a hangját, hogy elkezdenének potyogni a könnyeim. Az nyugtat meg, hogy tudom, neki mostmár jó, ō biztonságban van. Csak ez számít.
Nagyon hiányzol. És szeretlek. Mindig egyre jobban.
2018. január 25. 17:26 #4
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Az egész albumot imádom, mióta kijött szinte csak ezt hallgatom. A klipet viszont nagyon nehéz volt végignézni... Borzasztóan hiányzik, és hiányozni is fog örökké, de remélem jó helyen van. heart.gif
2018. január 25. 18:10 #5
Taesha
Taesha
cyberpunk
 
Státuszyou're my savior, my desire
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.07.
Hozzászólás: 2268
Csatolások: 491
Azonosító: 268158
Offline offline
Végsírtam az egészet. Nagyon hiányzik Jonghyun heart.gif
A teljes albumra még nem szántam rá magam, már a Shinin' önmagában is fájt.
2018. január 25. 20:02 #6
petra_radcliffe
petra_radcliffe
új tag
 
StátuszTo be REBORN, you have DIE first...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.02.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 268523
Offline offline
dejooo heart.gif
2018. január 25. 22:13 #7
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Annyira jó... Boldog vagyok, hogy nem egy szomorú számnak csináltak klipet, mert így nem sírtam annyira, mint amúgy sírtam volna. Ez az album a mindenem most, nagyon fontos lesz számomra az elkövetkezendő hónapokban, ameddi meg nem tanulok élni a gyásszal. heart.gif
2018. január 27. 10:04 #8
- törölt felhasználó -    
nagyon hiányzik Jonghyun, most már egy igazi angyal a fellegekben...♡
nekem is nagyon tetszik, hogy nem egy szomorú dalnak csináltak videoklipet. de azért a shinin'-ba, az always be with you rész megérintett... ♡ ♡
2018. január 27. 14:25 #9
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
egy napot vártam arra, hogy megmerjem hallgatni a Shinin'-t egyáltalán, természetesen végigbőgtem az egészet, de istenem annyira szép a klippben és annyira jó a dal, de azóta sem tudtam újra meghallgatni. az albummal meg sem próbálkozom inkább. tudom, hogy jól sikerült, ebben biztos vagyok, de nekem még nagyon fáj ez az egész. majd egyszer eljön az a nap is - remélem - mikor nem bőgöm el magam, ha meghallom a hangját.
2018. január 27. 16:58 #10
Toffify
Toffify
visszatérő vendég
 
StátuszThe more that you say The less I know
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.27.
Hozzászólás: 416
Csatolások: 0
Azonosító: 254314
Offline offline
istenem, de fáj a szívem...
nem mertem először megnézni és meghallgatni egyiket sem, mert egyszerűen nem vitt rá semmi...
nagyon hiányzik!
2018. január 28. 22:52 #11
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Szerintem ennyire még életemben nem voltam ideges, amikor megláttam a Shinin'-et, hogy feltették... Sokáig kerülgettem a kását, míg végül rákattintottam. Ennél ragyogóbbnak Jonghyun még soha nem tűnt a szememben. Olyan tehetséges, a hangját életem végéig hallgatnám... Ez a mi jóképű dinónk. ♥ Vajon hogyan érezhette magát a klip forgatásakor? Tudta, hogy ezt mi már nélküle fogjuk megnézni? : (
Jól szívbe talált az "Always be with you" sorával egyébként... annál a résznél mindig lefagyok, mintha kalapáccsal vernének szögeket a mellkasomba. Itt sikerül általában a legtöbbször elsírnom magamat. Rám jön a lelkizés, hogy egészen biztosan velünk van. Hiába nem látjuk, nem hazudna a rajongóinak. Biztosan figyel ránk fentről!! Erre fogadni mernék. Az a legdurvább, hogy hallgattam a dalát, aztán megnéztem kicsivel utána egy vicces videót. Nevettem, majd pillanatok alatt könnyen gyűltek a szememben. Ijesztő volt. Soha nem változott még meg ennyire gyorsan a hangulatom. Csak potyogtak a könnycseppek, akár egy kisbabának... Szörnyen hiányzik, én nem tudom, aki személyesen ismerte, hogy tudja ezt elviselni. Az idol ismerősei hogyan tudnak színpadra állni, és az általa írt dalokat elénekelni.. Remélem, rendben lesznek, ahogy a családtagjai is! ♥
Az egész albumot fogalmam sincsen, mikor lesz erőm végighallgatni. Láttam, kitették már régen a Before our spring-et, de képtelen vagyok rá... Jonghyun, megadod a munkát, az biztos. : ) Viszont érted bármit!! Kitettél magadért, szép munka! ♥ Látod, milyen büszkék vagyunk rád?
2018. július 19. 12:03 #12
Cimbi
Cimbi
új tag
 
StátuszA zene az, amely bármilyen nyelven az ember szívéhez jut.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.19.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 270371
Offline offline
Jonghyun munkájának utolsó gyümölcse. Szép munka, mint mindig. Az album képei nem sötét. Vidám színek vannak jelen. Talán vígasztalni akart minket?..vagy már maga boldognak tűnt- ha szabad így fogalmaznom-hogy hamarosan megszabadul ettől a sötétségtől, mélységtől, fájdalomtól. Az is lehet, hogy csak álca, úgy értem vidám mint maga, de belül nem. A fotókon számomra az arca olyan nem is tudom nem boldog, de olyan nyugodt. Nehéz hallgatni...könnyes lesz az ember szeme olyan szinten, hogy sírás lesz belőle. ...hát igen a fájdalom az ilyen. Az csak fájdalom....nehéz elviselni ezt az űrt amit itt hagyott maga után. S hiába itt az új albuma, vagy a Youtube-n a sok felvétel, a neten a sok kép fotó róla...nem tűnik el, de a még sincs itt, ez az üresség továbbra is itt marad s nem tömi be semmi.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok