Starity

Danny Worsnop visszatér az Asking Alexandriába?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 21. 08:12 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Tavaly mutatta be új énekesét az együttes, ám úgy tűnik útjaik máris különváltak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. október 22. 08:24 #2
- törölt felhasználó -    
Nem ismerem a színészt.
2016. október 22. 08:25 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (ariana gra de @ 2016.10.22. 08:24)
Nem ismerem a színészt.

Talán főként azért nem, mert zenész. pardon.gif

A cikkhez hozzászólva: nagyon remélem, hogy Danny nem tér vissza. Félre ne értsétek, szeretem őt, de úgy gondolom, Denis nagyon jót tett az AA-nak, és a The Black album dalai szerintem ezerszer jobbak, mint bármely, Danny-vel készített album. Danny maradjon csak a We Are Harlot-nál.
2016. október 22. 09:50 #4
Betty Chan
Betty Chan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.17.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 254097
Offline offline
Um...nekem ezerszer jobban tetszik Denis hangja. Egyik kedvemc albumom lett a The Black, reménykedem benne, hogy Danny nem tér vissza...
2016. október 22. 09:56 #5
- törölt felhasználó -    
Nagyon remélem, hogy nem erről van szó. Denis hangja ezerszer jobb, energikusabb és a The Black a kedvencem albumom, amit eddig kiadtak. Végtelenül jót tett a bandának ez a váltás, így csak kívánni tudom, hogy maradjon a jelenlegi felállás.
2016. október 22. 11:57 #6
- törölt felhasználó -    
Pedig igazak a hírek. Újra Danny az énekes.
2016. október 22. 13:15 #7
Dreamchibi
Dreamchibi
 
StátuszNo one going to stand in my way!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 784
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Én először nagyon szomorú voltam, amikor megtudtam hogy Danny otthagyja a bandát, de amikor meghallottam Denis- t énekelni, azt kell mondjam kellemeset csalódtam. Nagyon jó hangja van. Most úgy érzem örülök meg nem is Dannynek.
2016. október 29. 21:13 #8
Galuska2000
Galuska2000
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.10.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 256236
Offline offline
Ben egy idióta hogy még egy esélyt ad Danny-nek. Denist hivatalossan nem rúgták ki, de szerintem nem önszántából hagyta ott. Láttam a legutolsó interjút amiben James és Denis beszéltek, vagyis csak james Denis csak ült ott a szomorú fejével bámult a semmibe és látszott hogy koncentrálni akar de nem képes rá. Ben hazudott azt mondta hogy Denis valami pénz miatt ment el... aha persze. Nem tudom ő hogy érezné magát denis helyzetében. Denis posztolt VK-ra amiben leírta hogy ne mindent higgyünk el és ne higgyünk a pletykákban, vagyis nem mondta ki de erősen célozgatott hogy nem minden igaz amit Ben-mondott. és ha Denis elment miért csak ben beszélt róla? Sam Cam és james miért nem?
és a hazug videó...
1 azt mondta Denis pénz miatt ment el (tuti kamu mert den szerette a zenekart ilyen hülyeség miatt nem menne el)
2 Szeptember ELEJE óta nem tudják elérni... érdekes akkor Sam hogy találkozott vele Szeptember 30.án???? o_O
1 felhasználónak tetszik: DiabloHorserider
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Ben Bruce Ben Bruce 1521.